Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління провели майстер-класи для учнів гімназії №7

06.02.2020 09:37 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами майстер-клас

У перший робочий день лютого представники факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з учнями Запорізької гімназії № 7. На гімназистів чекали 3 майстер-класи від студентів та викладачів факультету.

Зокрема, у виступі «Критичне мислення в умовах інформаційного простору» від Таїсія Ратушна йшлося про те, як не піддаватися хитрощам ЗМІ та інших інформаційних джерел, вмикати логіку та зберігати тверезий погляд на речі.

«Мотивація лідерства» – майстер-клас на цю тему був присвячений розвіюванню страхів та подоланню стереотипів щодо позиції голови та лідерських якостей. Він проходив під керівництвом заступниці декана з профорієнтаційної роботи – Ольги Широбокової.

Ну а заключною стала тема, що хвилює усіх 11-класників – «Як психологічно підготуватися до ЗНО». Членкині студентської ради факультету соціології та управління Ярослава Запольська, Наталія Головань та Альбіна Трубічина відкрили учням секрети, перевірені на власному досвіді, та поділилися з учнями лайфхаками, що допоможуть оминути усі хвилювання.

Зустріч із представниками гімназії №7 залишила в пам’яті представників ФСУ дуже приємні спогади. Вони дякують учням й адміністрації школи за надані можливості для цікавого спілкування й за теплий прийом!

Єлизавета Токмакова

Фотогалерея: