Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП студенти зустрілися з інспектором Управління Національної поліції Запорізької області

Шостого лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології, на кафедрі психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках профорієнтаційної роботи була проведена зустріч студентами 3-4 курсів спеціальності «Психологія» з випускницею факультету СПП, старшим інспектором по зв’язкам зі спільнотою Управління Національної поліції Запорізької області Юлією Скорбіч.

Під час зустрічі з випускницею факультету присутні на заході розглянули важливі компетентності випускників, які вони опонують під час отримання рівня вищої освіти бакалавр, а також, магістр психології, зокрема спеціалізації «Юридична психологія», а в подальшому зможуть використати в діяльності на посаді психологів, інспекторів Національної поліції.

До речі, в рамках зустрічі студентам були запропоновані посади, які вони можуть обіймати після отримання освіти.

Факультет соціальної педагогіки та психології