Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету увійшли до складу журі обласного етапу учнівської олімпіади з хімії

07.02.2020 12:09 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет ZNU Zaporizhzhia National University

Нещодавно лютого на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, в якому взяли участь учні 8-11 класів м. Бердянська, м. Енергодар, м. Мелітополя, м. Запоріжжя та Запорізької області.

Декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик привітала учнів зі святом відкриття наукової події, провела профорієнтаційну роботу та семінар із вчителями на тему «Робота з обдарованою молоддю».

До складу журі від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) увійшли викладачі кафедри хімії: професор Бражко Олександр Анатолійович і доценти Ольга Василівна Луганська, Тамара Володимирівна Панасенко, Вікторія Віталіївна Перетятько та Юлія Юріївна Петруша. Крім того, з обдарованою молоддю на наступному тижні буде проведена посилена робота (лекції, лабораторні заняття) в ЗНУ на кафедрі хімії для підготовки їх до Всеукраїнського конкурсу МАН, який відбудеться навесні в м. Києві.

Біологічний факультет

Фотогалерея: