Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели заключний етап творчого конкурсу для школярів

Сьомого лютого на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся ІІ етап конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FRESHview». Учні 9-11 класів шкіл №№ 31, 7, 11, 6, 67, 71, «Елінт», 45, 27, 45, "Контакт", 65, 45, 46 і 2 підготували відеопрезентації іноземними мовами, у яких розповіли про авторів творів, які вони прочитали англійською, німецькою, іспанською. Також конкурсанти підготували літературно-лінгвістичний аналіз творів Айзека Азімова, Еміля Еріха Кестнера, Хорхе Букаї, Антоніо де Лара, Габріеля Гарсія Маркеса.

Усі учасники конкурсу продемонстрували гарні навички розмовної практики, глибокі знання теорії літератури, високий рівень володіння граматикою іноземної мови. У підготовці до участі у конкурсі їм допомагали шкільні вчителі: Оксана Колеснік, Ольга Лазарева, Любов Овчаренко, Наталя Бондаренко, Анастасія Кириленко, Олена Свириденко, Вікторія Каплун, Наталія Бельмас, Юлія Ільїна-Мансурова, Оксана Піюк. Ольга Шацька й Наталія Кузнецова.

Виступи оцінювали представники кафедри англійської філології ФІФ: професор Ганна Приходько, доценти Ірина Шама, Наталя Надточій, Оксана Шевчук, Олена Лужаниця, викладач Варвара Петросова – та кафедри романської філології: доцент Надія Стрюкова, кафедри німецької філології: доценти Лариса Федоренко й Поліна Яценко.

Разом із викладачами у роботі журі брали участь студенти 3 і 4 курсів. За їхньою рекомендацією встановлено номінацію студентських симпатій. За роботу аудіо- та відеозасобів відповідали завідувач мультимедійною лабораторією Віктор Кусаков і лаборант Валентин Бережний.

Нагородження переможців відбудеться 17 лютого. Нагадаємо, що конкурс «FRESHview» проводиться на факультеті іноземної філології вже 8 років і має багато цілей, найбільш важливими серед яких є ознайомлення учнів середніх навчальних закладів з умовами і перспективами навчання на факультеті іноземної філології ЗНУ та залучення до навчання у ЗНУ більшої кількості студентів з високими показниками володіння іноземною мовою.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи

Фотогалерея: