Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті ЗНУ відбувся перший випуск магістрів

В інженерному інституті ЗНУ відбувся перший випуск магістрів

Сьомого лютого в конференц-залі інженерного інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зібралися випускники-магістри, їхні батьки та друзі, а також – викладачі й співробітники вишу. А приводом для цього стало свято, приурочене до першого випуску магістрів інженерного інституту Запорізького національного університету.

Із вітальним словом до випускників звернулися ректор ЗНУ Микола Фролов та проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах.

Ректор Микола Фролов привітав випускників від імені всього колективу. Микола Олександрович зазначив, що сьогоднішні магістри – випускники найбільшого в регіоні університету, де навчається близько 17 тисяч студентів і працює 1800 співробітників. Наш університет має досягнення в усіх галузях і напрямках, отже, ми можемо ним пишатися. Микола Фролов подякував усім 460 магістрам інженерного інституту за те, що вони з честю пройшли крізь випробування й з успіхом завершили навчання. Подякував Микола Олександрович і колективам всіх чотирьох факультетів за те, що зуміли зберегти особливий дух, притаманний інженерному інституту.

«Сьогодні у випускників та їхніх викладачів на душі одночасно сумно й весело», – зазначив Микола Фролов. Адже з одного боку, магістри залишають рідний навчальний заклад, а з іншого, в їхньому житті все тільки починається, вони молоді, красиві, натхненні!

Окремо з подякою Микола Олександрович звернувся до випускників-іноземців за те, що обрали для навчання наш університет, гідно пройшли через усі випробування. Ректор висловив сподівання, що, повернувшись до своїх країн, вони будуть рекомендувати Запорізький національний університет своїм співвітчизникам, а ми, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб якість освіти постійно зростала.

Привітав магістрів з отриманням довгоочікуваних дипломів і проректор Віктор Банах. Віктор Аркадійович підкреслив, що отримана освіта дозволить кожному з них знайти гідну роботу, але на досягненому ніколи не потрібно зупинятися. Проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ зазначив, що навчатися потрібно все життя. Та воно не обмежується лише навчання та роботою, тож Віктор Аркадійович побажав всім, щоб їхнє життя було гармонійним, і в ньому завжди було місце для родинного тепла, а гарна робота дозволила б реалізувати себе на користь України. Наприкінці промови Віктор Банах побажав усім щастя та міцного здоров’я.

І ось, нарешті, настав урочистий момент, якого всі з нетерпінням чекали. Омріяні дипломи випускникам-магістрам вручали ректор Запорізького національного університету Микола Фролов, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах, директор інженерного інституту Геннадій Коломоєць і декани факультетів Владислав Румянцев (факультет металургії), Віктор Коваленко (факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій), Олександр Федченок (факультет будівництва та цивільної інженерії), заступник декана ФЕМ із профорієнтаційної роботи Лев Феофанов, а також начальник центру освітніх послуг для іноземних громадян Луай Файсал.

Особливу атмосферу свята створювали й професійні ведучі Маргарита Широкова та Мирослав Клюквачов, а прикрасою події стали виступи талановитих студентів. Оплесками вітали глядачі запальний танок гурту Dance studio «The MASK» центру культури ЗНУ. Надовго запам’ятається всім присутнім на святі й танцювальний подарунок від випускників-іноземців.

Зачарувала своїм вокалом студентка інженерного інституту Катерина Маркіна, яка подарувала присутнім зворушливу пісню в ритмі вальсу. І, звичайно ж, підкорили глядачів талантом не лише співачок, а й акторок яскраві дівчата Зоя Скочко та Тетяна Панченко, оригінальний і веселий виступ яких супроводжувався гучними оплесками.

Дорогі магістри першого випуску інженерного інституту Запорізького національного університету! Вітаємо вас з цим знаменним днем і бажаємо, щоб в житті вас постійно супроводжували успіх та вдача, а отримані знання допомогли досягти тих висот, про які ви мрієте! Щастя вам, кохання та натхнення! Нехай пам'ять про роки, проведені в стінах інженерного інституту, залишиться з вами назавжди як теплі й веселі миті життя!

Інженерний інститут

Фотогалерея: