Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Баскетбольний клуб ЗНУ – серед учасників чемпіонату міста Запоріжжя

Баскетбольний клуб ЗНУ – серед учасників чемпіонату міста Запоріжжя

10.02.2020 13:26 Все Головні новини СОК баскетбол

Після новорічної паузи відновилися змагання чемпіонату міста Запоріжжя серед чоловічих команд НПП «Хартрон-ЮКОМ» аматорської ліги чемпіонату України сезону 2019-2020. Долучилися до ігор і спортсмени Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із своїм тренером – Віктором Горбулею.

У нинішньому сезоні у чемпіонаті міста грають сім команд – БК НУ «Запорізька Політехніка», БК ЗНУ, БК «Бабурка», БК «Армада», БК «Запоріжсталь», БК «Графіті» та БК «Суперпеченюшка». Після першого кола, маючи в пасиві лише по одній поразці, команди НУ «Запорізька Політехніка» та БК «Суперпеченюшка» ділять перше місце чемпіонату міста Запоріжжя з баскетболу. З нового 2020 року розпочалося друге коло змагань.

Свою першу гру спортсмени Запорізького національного університету вже відіграли проти баскетбольного клубу «Бабурка» з рахунком 32:35. 12 лютого о 16-30 у СОК ЗНУ пройде гра між командами «Графіті» та ЗНУ, а 19 лютого у той же час і в тому ж місці відбудеться протистояння команд ЗНУ та НУ «ЗП». Тож усі охочі можуть прийти повболівати за свою улюблену команду.