Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стали відомі результати учасників безкоштовних тренінгів із написання ЗНО з англійської та німецької мов

10.02.2020 14:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНО тренінг оприлюднення результатів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на сайті відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування оприлюднили результати тренінгів із написання ЗНО з англійської та німецької мов. Усі їхні учасники можуть ознайомитися зі своїми результатами за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4267.ukr.html Також там розміщені результати тренінгів із написання ЗНО з біології, хімії, фізики та французької мови.

Нагадаємо, що безкоштовні тренінги із написання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської та німецької мов відбулися 2 лютого. Цього дня до ЗНУ завітали близько 1,5 тисячі вступників – як старшокласників загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, так і студентів коледжів. Можливістю перевірити рівень своїх знань з української мови та літератури та ознайомитись з особливостями процедури проведення ЗНО скористалося 940 осіб. На тренінг з англійської мови завітав 501 вступник, із німецької – 13, а із французької – 6 осіб.

Що ж до інших навчальних предметів, результати походження тренінгів із яких уже стали відомими, то їх провели 26 січня. Цього дня участь у безкоштовних тренінгах взяли: із біології (203 учасника), із хімії (67 осіб), із географії (187 вступників) та фізики (61 особа).

Наприкінці тренінгів усім їм роздали тестові зошити, аби вони змогли опрацювати питання, що викликають складність, разом зі шкільними вчителями й репетиторами. Також майбутні вступники отримали пам’ятки, де було вказано персональний реєстраційний № (шифр) учасника тестування і за яким він зможе на сайті переглянути власні результати тестування.

Звертаємо вашу увагу, що заключний етап цьогорічних безкоштовних пробних тренінгів на базі ЗНУ відбувся 9 лютого (із математика та з історії України).

На сьогодні всі тестові завдання перевіряються викладачами відповідних факультетів університету й обов’язково будуть поетапно оприлюднені на сайті відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

З усіх питань, пов’язаних з участю в безкоштовних тренінгах із написання ЗНО, підготовкою до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання тощо, звертайтеся до співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: вул. Жуковського, 66 б (навчальний корпус №2), ауд. 204, 209 або за тел.: 228-76-01, 289-12-96.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування