Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає ювіляра – доцента кафедри загальної математики Юрія Мінаєва

Колектив ЗНУ вітає ювіляра – доцента кафедри загальної математики Юрія Мінаєва

10.02.2020 11:59 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет ювілей привітання

Восьмого лютого з ювілеєм вітали викладача математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), професора кафедри фізики та методики її викладання математичного факультету, доцента Юрія Мінаєва.

Свою наукову діяльністьЮрій Мінаєв рзпочав в Інституті загальної фізики АН СРСР. Під час навчання займався викладацькою діяльністю. Після закінчення аспірантури працював інженером-конструктором у Спеціальному конструкторському бюро фізичного приладобудування Інституту загальної фізики АН СРСР.
До дружної родини ЗНУ Юрій Павлович приєднався у 1988 році. Працював і старшим науковим співробітником, й асистентом, і старшим викладачем на фізичному факультеті ЗНУ, а згодом - професором і доцентом кафедри фізики та методики її викладання математичного факультету ЗНУ. За роки своєї праці в нашому виші Юрій Мінаєв написав більш ніж 60 наукових та науково-методичних праць, брав участь у безлічі семінарів, тренінгів і конференцій, зростив не одне покоління науковців. Також брав участь у семінарах-тренінгах із соціоніки, які проводилися у Міжнародному інституті соціоніки, за результатами яких отримав науковий ступінь магістра у галузі соціоніки.
Тож, із нагоди цього чудового свята колектив ЗНУ від усього серця вітає іменинника. Шановний Юрію Павловичу, вітаємо Вас та бажаємо добра, великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму, добробуту та подальших успіхів у всіх Ваших планах і задумах. Хай Вам щастить в усьому, хай Вас завжди оточують вірні друзі та любов ваших рідних і близьких.
Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю та самовіддачу у підготовці достойного майбутнього покоління. Від усієї душі бажаємо аби доля була щедрою і прихильною до вас, несла многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх мрій і сподівань!