Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституту провели І тур Всеукраїнської олімпіади з міського будівництва та господарства

11.02.2020 08:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра міського будівництва та господарства Всеукраїнська олімпіада з міського будівництва та господарства

На початку кожного року в закладах вищої освіти стартує підготовка до весняного сезону всеукраїнських олімпіад і конкурсів студентських робіт. Перші етапи олімпіад відбулися й в інженерному інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). А на кафедрі міського будівництва та господарства такий тур Всеукраїнської олімпіади відбувся 7 лютого.

Найкращі студенти, які навчаються за освітньою програмою «міське будівництво та господарство», вирішували задачі та демонстрували свої теоретичні знання за основними напрямками містобудівної науки – планування та благоустрою міст, інженерної підготовки міських територій, утримання забудови, вулиць і доріг, міського транспорту тощо.

Комісія у складі декана факультету будівництва та цивільної інженерії Олександра Федченка, завідувача кафедри МБГ Андрія Банаха та доцента тієї ж кафедри Лілії Полікарпової відзначили високий рівень підготовки студентів-учасників І туру олімпіади.

Обираючи завдання, оргкомітет взяв за основу минулорічні завдання ІІ туру олімпіади. Це дало можливість журі об’єктивно оцінити рівень знань учасників, а також їх здатність гідно представити інженерний інститут ЗНУ на цьогорічному ІІ турі. А на найкращих із кращих студентів чекає незабутня подорож до Ужгородського національного університету, де з 25 по 27 березня відбудеться ІІ тур олімпіади.

Приємно зазначити, що до організаційного комітету ІІ туру Всеукраїнської олімпіади увійшли й викладачі інженерного інституту ЗНУ Лілія Полікарпова й Андрій Банах. Розповідаючи про підготовку до олімпіади, вони підкреслили, що суттєву роль в підготовці фахівців з міського будівництва та господарства відіграє участь студентів у вже традиційних школах урбаністики в різних містах України.

Незабаром відбудеться підбиття підсумків І туру олімпіади. Ми бажаємо його переможцям не лише досягти значних успіхів у ІІ турі, а й отримати безліч яскравих вражень від гарного міста Ужгорода та позитивних емоцій від знайомства зі студентами інших закладів вищої освіти, які теж вирішили присвятити своє життя такий шляхетній справі, як прикрашати міста України новими, сучасними будівлями та спорудами.

Інженерний інститут