Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Понад 200 випускників магістратури юридичного факультету отримали дипломи

Понад 200 випускників магістратури юридичного факультету отримали дипломи

Понад 200 випускників магістратури юридичного факультету отримали дипломи
11.02.2020 10:06 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет випуск магістрів

Днями понад 200 молодих дипломованих фахівців галузі права – випускники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – отримали магістерські дипломи. Цього урочистого дня не залишилося жодного вільного місця у залі навчального корпусу № 2, де окрім самих випускників зібралося чимало гостей – представники адміністрації ЗНУ та юридичного факультету, викладачі, батьки, друзі, а також роботодавці й керівники правничих організацій, із якими давно та плідно співпрацює університет.

Зі святом випускників першими привітали від імені ректорату та усього університетського колективу проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і декан юридичного факультету, Заслужений юрист України Тетяна Коломоєць. Окрім кращих побажань, вони висловили кілька напутніх слів на адресу тих, кого цього дня із радістю і смутком одночасно проводжали у самостійне життя. Геннадій Миколайович, зокрема, зробив наголос на тому, що ЗНУ – це, передусім, корпоративна структура, яка лишається не тільки у пам’яті всіх поколінь випускників, яки вийшли з цих стін, а й залишається із ними завжди на зв’язку, у постійній взаємодії. Він побажав молоді: «аби вони йшли по життю хедлайнерами, а надалі виступали стейкхолдерами, й ті скіли, які свого часу здобули під час навчання на юридичному факультеті, врешті-решт, оформилися у кейси, які б дозволили не тільки їм самим бути успішними, сформувати власну фірму і власну справу, а ще – мали б втілитися для розвитку рідного університету». Проректор також вручив магістрам дипломи з відзнакою.

Своєю чергою, випускників також привітала декан факультету Тетяна Коломоєць, яка всі роки їхнього навчання пильно слідкувала за своїми вихованцями. Звертаючись до присутніх на урочистостях, вона підкреслила, що цей випуск для усіх, хто має причетність до його підготовки, справді подія унікальна і майже «космічна», адже саме зараз відбувається збіг чисел: другого місяця (лютого) 2020 року дипломи отримали близько 200 молодих магістрів. А ще, цього року такий поважний заклад вищої освіти, як ЗНУ, святкуватиме своє 90-річчя. Від імені усього професорсько-викладацького складу факультету Тетяна Олександрівна висловила подяку батькам і партнерам, які увесь цей час підтримували розвиток майбутніх фахівців. Звертаючись до молоді, декан наголосила: «Ваші дипломи відкривають для вас усі можливості для успішного професійного зростання. Ми пишаємося вами, тож і ви маєте докласти максимум зусиль, аби довести, що ви – найкращі фахівці!». 

Багато гарних слів із побажанням усіляких гараздів у житті та в кар’єрі цього дня висловили на адресу нинішніх магістрів, яким вручали дипломи, й інші гості свята. Серед них чимало випускників ЗНУ: це – керуючий справами виконавчого комітету ЗМР Роман Омельянович, який побажав усім найкращим молодим фахівцями залишитися працювати у Запорізькому регіоні, а також засновники адвокатського об'єднання «Гладкий, Яценко та партнери» Дмитро Яценко і Дмитро Гладкий. Останній при цьому як голова відділення Асоціації правників України в Запорізькій області підкреслив, що завжди раді надати потрібну допомогу молодим фахівцям з будь-яких питань, зокрема у працевлаштуванні. Заступник директора Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Наталія Корнеєва, яка свого часу закінчила юридичний факультет, також виказала впевненість у якості знань, які тут надають молодим фахівцям, у числі котрих сьогодні і її син. А віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц наголосив на тій відповідальності, яку відтепер мають нести за Україну молоді правники.

Підсумовуючи результати навчання та громадської активності представників нинішнього випуску, найкращим з них Тетяна Коломоєць від імені факультету та ректорату ЗНУ вручила грамоти й подяки. Дехто з них сьогодні вже працює, реалізовуючи здобуті знання на благо суспільства. Окрім цього, були вручені 6 сертифікатів, що демонструють результати мультилінгвального навчання на юридичному факультеті. Їх отримали ті випускники магістратури, які захистили свої дипломні кваліфікаційні роботи англійською, німецькою або польською мовами. Наступного року, як пообіцяла декан, таких робіт передбачається ще більше. Окрім цього, планують започаткувати захист дипломних робіт ще й китайською мовою, що забезпечує успішна співпраця факультету зі Школою Конфуція, яка діє на базі ЗНУ.

Натомість вдячні випускники висловили найкращі слова на адресу своїх наставників, а нині вже колег і привітали їх квітами. Також для всіх присутніх у залі виступили студенти та випускники юридичного факультету, які подарували слухачам свої найкращі пісні та хореографію – Анастасія Стасік, Володимир Філатов, Марина Щербина, танцювальний колектив факультету.

А під час перегляду фотонарису всі присутні разом пригадали чудові моменти студентського життя цього випуску магістрів, які провели його разом дехто протягом 5,5 років, а дехто лише півтора, але й вони залишаться незабутніми.

 

Олена Хлистун


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=166996691408344

 

Схожі новини