Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться відкрита зустріч молоді з фронтменом відомого гурту «Антитіла» Тарасом Тополею

18.02.2020 17:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відкрита зустріч з молоддю фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя

До ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 19 лютого завітає фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Він планує о 15 годині провести відкриту зустріч із молоддю в навчальному корпусі №1 (аудиторія 50). Варто зауважити, що вхід на подію вільний. До речі, вже 21 березня в Запоріжжі відбудеться концерт гурту Антитіла в палаці спорту «Юність»

До фейсбук-події можна приєднатися за покликанням:

Для довідки.

Тарас Тополя – співзасновник, фронтмен популярного музичного гурту «Антитіла», де Тарас є автором та виконавцем. 2017 року гурт «Антитіла» відіграв масштабний тур «Сонце». Тур охопив близько 50 міст України, одне в Білорусі, сім міст в Америці та одне в Канаді. В Україні це були не лише обласні центри, а й багато районних центрів. Відігравши тур «Сонце», «Антитіла» потрапили до Національного реєстру рекордів України, установивши досягнення в категорії «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру». За сто один день колектив познайомив із платівкою чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду. Виконавці влаштували 46 концертів, 26 із яких припали на березень. На концерті пам'яті Скрябіна переспівав його хіт «Люди, як кораблі». Версія пісні вразила слухачів, і Тарас із гуртом записав студійну версію разом із бек-вокалісткою Скрябіна Ольгою (Шпрот) Лізгуновою. Випустив альбоми «Будувуду», «Вибирай», «Над полюсами», «Все красиво», «Сонце», «Hello».

Зустріч молодіжного посла ЮНІСЕФ та лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі з молоддю Запоріжжя заплановано й у розпал великого концертного туру "HELLO 2020", за графіком якого 21 березня гурт АНТИТІЛА відвідає Запоріжжя. Тож фронтмен гурту Тарас Тополя знайшов час приїхати раніше з важливою місією. У рамках своєї співпраці з проектом "U-Report "співак зустрінеться та поспілкується на актуальні теми зі студентами Запорізького національного університету. Не прогав можливість зустрітися із популярним співаком і ти! Тарас Тополя співпрацює з UNICEF Ukraine в рамках проекту "U-Report", з метою підвищення громадської активності серед молоді та залучення молодих людей до соціально корисних ініціатив. В Україні до U-Report долучились близько 100 тисяч молодих людей, які висловлюють свою думку у щотижневих опитуваннях. Дані з опитувань використовують для планування своєї діяльності центральні органи виконавчої влади, громадські організації, агенції ООН та місцева влада. За минулі роки, у рамках співпраці між Тарасом Тополею та ЮНІСЕФ, було проведено близько 150 спільних заходів за участю студентів у різних містах України, а також виступів на телебаченні та онлайн-ЗМІ.

Деталі: