Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрів з історії та країнознавства

11.02.2020 14:50 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет випуск магістрів свято вручення дипломів

Днями на історичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували урочистості з нагоди випуску магістрів зі спеціальностей «Історія та археологія» (освітні програми: «Історія», «Архівознавство») та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітня програма: «Країнознавство»). Варто відзначити, що з 36 молодих фахівців 13 отримали дипломи з відзнакою.

Вручали документи про вищу освіту випускникам магістратури та виказували їм напутні слова й щиросердні привітання цього дня проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан історичного факультету Володимир Мільчев, заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко. А також – завідувачі та викладачі профільних кафедр: завідувач кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко, завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк, професор цієї кафедри Олександр Давлєтов, завідувач кафедри новітньої історії України Федір Турченко та інші.

Представники адміністрації університету й історичного факультету – Геннадій Васильчук, Володимир Мільчев та Ірина Кривко – передусім побажали молоді знайти себе в професії. Адже історична наука – це та галузь, яка допомагає суспільству й нації формувати відповідно правильні шляхи для розвитку своєї культури, державності, самобутності. А разом із цим молоді особи мають реалізувати себе у родині, яка формує для фахівця надійний тил, опору в житті. Окрім цього, усі присутні на урочистостях із приводу вручення дипломів магістрам-історикам, висловили їм настанови і запевнили, що завжди раді їх бачити і готові допомогти у вирішенні необхідних питань. Також випускники повинні не забувати своїх викладачів та студентське братство.

А ще, випускникам побажали, аби династійні традиції факультету не завершувалися. Отже, майбутні батьки мають приводити до ЗНУ на навчання своїх нащадків. Знаменним із цієї точки зору стало привітання молодої родини Марусенків, яка склалася за останній рік навчання. Оксана, випускниця цього року, та Іван, випускник 2015 року, познайомилися один із одним під час проходження студенткою виробничої практики.

Насамкінець заходу декан Володимир Мільчев запросив усіх присутніх продовжити навчання в аспірантурі історичного факультету, або скористатися можливістю отримати ще одну актуальну історичну спеціальність.

Підсумком офіційної частини урочистостей стали спільні фото магістрів разом із їхніми старшими колегами – викладачами факультету.

Олена Хлистун

Фотогалерея: