Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики тривають профорієнтаційні заходи

На факультеті журналістики тривають профорієнтаційні заходи

11.02.2020 16:32 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна робота кафедра журналістики зустрічі із вступниками

У рамках профорієнтаційної роботи студентка 1 курсу магістратури факультету журналістики Катерина Корольова зустрілася із учнями 11 класу Запорізької гімназії № 93. У ході діалогу студентка порушила питання вибору майбутньої професії випускниками шкіл. На основі власного досвіду Катерина розповіла про переваги навчання в Запорізькому національному університеті і, зокрема, на факультеті журналістики.

Старшокласники отримали вичерпну інформацію про освітні програми факультету, перелік конкурсних предметів для вступу в 2020 році. Особливу увагу було акцентовано на тому, що студенти факультету журналістики за 4 роки навчання проходять сім практик. Такий підхід до організації освітнього процесу надає можливість не тільки здобути теоретичну базу, а й навчитися готувати власний медійний продукт. Пізнанню власного потенціалу і його реалізації сприяють інші види діяльності студентів на факультеті, зокрема наукова, міжнародна, громадська. Старшокласників найбільше зацікавила інформація про співпрацю факультету журналістики із ЗМІ. Захід здійснювався під керівництвом доцента кафедри журналістики Олени Усманової.

Факультет журналістики