Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ відбулося вручення дипломів випускникам

12.02.2020 13:18 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний коледж вручення дипломів випускний

Днями в Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся 150-й ювілейний випуск. Випускники спеціальностей «видавництво та поліграфія» й «теплоенергетика» отримали дипломи молодших спеціалістів.

Нагадаємо, що ювілейний урочистий захід проходив у рік святкування 85-ої річниці заснування нашого славного коледжу. За цей час «путівку в життя» отримали більше ніж 30 тис випускників. Цього року викладачі коледжу випускають дійсно зірковий склад теплоенергетиків, дизайнерів, а також спортсменів, артистів, майбутніх політиків і вчених. Тому, не випадково, гостей і винуватців свята вітали на церемонії вручення нагород «Гідро-Оскар-2020».

Нагороди були вручені в таких номінаціях, як «Кращий розум» – серед тих, хто отримав диплом з відзнакою; «Енерджайзер» – серед випускників-активістів; «Sportmaster» – серед випускників-спортсменів; «Кращий випускник» – найзірковіший випускник для кожної спеціальності.

Крім студентської ради коледжу, у визначенні переможців-номінантів брали участь директор коледжу Черненко В.В., заступник директора з виховної роботи Усова С.В., голова профспілкового комітету Смірнова Л.І., керівник фізичного виховання Сапко В.В., викладач фізичного виховання Багрін В.С., класні керівники груп Пупирєва І.А. та Потапова А.О., тому в неупередженості і об’єктивності при визначенні переможців не сумнівався ніхто.

Привітати випускників на свято завітали представники Запорізького національного університету: проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах та завідувач кафедри видавничої справи та редагування Тетяна Плеханова, а також – студентка факультету журналістики освітньої програми «видавничої справи та редагування», випускниця Гідроенергетичного коледжу Ірина Левицька. Під час вручення дипломів Тетяна Плеханова привітала випускників ЗГЕК і побажала їм успіху в побудові кар’єри. Вона зазначила, що вже 8 років триває співпраця між коледжем і факультетом журналістики,адже випускники Запорізького гідроенергетичного коледжу мають змогу поступати на відповідну спеціальність на факультет журналістики. На сьогодні вже перші з випускників коледжу, які продовжили навчання в ЗНУ на факультеті журналістики, закінчили магістратуру. Тетяна Плеханова запросила випускників спеціальності «видавництво та поліграфія» до навчання на факультеті журналістики.

Керівництво й викладачі коледжу звернулися до винуватців свята з такими теплими словами: «Дорогі випускники! Не забувайте, що необхідна умова сьогодення – освіта протягом життя, тому щире бажаємо вам не зупинятися на досягнутому і продовжити навчання в Запорізькому національному університеті! Бажаємо випускникам успіхів і не забувати рідний коледж, який надав вам путівку в життя!».

Запорізький гідроенергетичний коледж

Фотогалерея: