Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-країнознавці взяли участь у публічній дискусії на тему регіональних аспектів євроінтеграції Запорізької області

13.02.2020 07:28 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет наукова діяльність публічна дискусія

Одинадцятого лютого студенти баклаврату та магістратури спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», освітньої програми «Країнознавство» стали учасниками публічної дискусії «Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?» Захід проходив за підсумками презентації дослідження Центру «Нова Європа» «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей». Відповідний проєкт реалізується в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку координує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Організацією відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Публічну дискусію також організували в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact в Україні.

Модератором дискусії виступив перший заступник директора Центру «Нова Європа» Сергій Солодкий, а також запрошені спікери: радниця віце-прем’єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дарія Гайдай, керівник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації Артур Бойко, політичний експерт, соціолог Аскад Ашурбеков, директорка громадської організації «Дзига» Олеся Крамаренко.

Від Запорізького національного університету(ZNU, Zaporizhzhia National University) в заході взяли участь завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк та заступник декана історичного факультету з міжнародних відносин Станіслав Черкасов. Учасники заходу долучилися до обговорення низки важливих питань, зокрема, йшлося про те, яким чином найкращі стандарти та практики Європейського Союзу можуть поширюватись у різних регіонах України? Наскільки поняття «європейська інтеграція» припинило бути абстрактним шифром вузького кола експертів, а натомість почало асоціюватись з цілком практичними змінами? Детальніша інформація про захід доступна за покликанням:

Історичний факультет