Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цього року факультет соціології та управління випустив 93 магістри

Цього року факультет соціології та управління випустив 93 магістри

14.02.2020 16:03 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ЗНУ ФСУ випускний

12 лютого у стінах Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося свято – стали випускниками 93 магістри денної та заочної форм навчання факультету соціології та управління. Привітати щасливчиків прийшли ректор ЗНУ Микола Фролов, декан факультету Тетяна Бірюкова, представники професорсько-викладацького складу, рідні, друзі та близькі.

На початку заходу ведучі – студент 3 курсу Ілля Горобцов та студентка 1 курсу Юлія Кузьменко – привітали випускників із закінченням тернистого та довгого шляху навчання в університеті, який вони пройшли за ці роки та гідно відстоювали честь факультету і ЗНУ на міському, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Зі словами привітань у цей день до випускників зверталися: ректор ЗНУ Микола Фролов, начальник управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова, декан ФСУ Тетяна Бірюкова, завідувач кафедри соціології Володимир Скворець, завідувач кафедри політології Євген Цокур, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, професор кафедри соціології Максим Лепський, професор кафедри соціальної філософії та управління Олександр Краснокутський та інші. Кожен із них висловлював випускникам теплі слова, бажав найкращого майбутнього, реалізації у професії, в особистому житті, оптимізму, щасливої дороги та віри у свої власні сили. Ректор ЗНУ Микола Фролов зазначив, що цього року наш виш випускає 2700 магістрів – а це не маленьке число нових кваліфікованих кадрів, які збагатять український ринок праці та дадуть Україні міцний поштовх у майбутнє. «Пам’ятайте, молодь – майбутнє за вами!» - наголосив Микола Олександрович, а також запросив випускників завітати до ЗНУ за другою вищою освітою.

Хоча варто, відзначити, що дехто із випускників отримував уже не перший свій диплом. Так, наприклад, диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» з відзнакою  отримала Юлія Янько – директор центру культури ЗНУ.

Лунали у цей день слова вдячності та пошани в адресу викладачів факультету й усього вишу від самих випускників – Анастасії Міщенко, Марії Пересипко, Анни Штефан, Едуарда Бойка, Вікторії Опришко та ін.

Дівчата декламували вірші та прозу, Едуард Бойко та Юлія Кузьменко подарували присутнім пісні, ностальгічні згадки створював відеоряд, який протягом усього випускного демонстрував на екрані світлини зі студентського життя.

Після закінчення офіційної частини вручення дипломів випускники принесли «Клятву магістрів», у якій пообіцяли розвивати добрі традиції, примножувати славу та зберігати духовні скарби Запорізького національного університету і факультету соціології та управління, жити гідним життям справжньої людини, бути патріотом своєї держави, збагачувати її славу професійними досягненнями, бути гідними синами і доньками своїх батьків, щоб ні смуток, ні біль, не торкнулись їх душ і скронь.

Ксенія Сухаренко

Фото, зокрема студентки 1 курсу магістратури Христини Онищенко