Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам

14.02.2020 10:49 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет випускний вечір вручення дипломів магістрам

Днями, сьомого лютого, на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» і «Російська мова та зарубіжна література. Друга мова». Усього цього дня в урочистій обстановці диплом отримав 91 випускник, із них 19 (14 – денної форми навчання і 5 – заочної) – дипломи з відзнакою. На свято завітали не лише представники ректорату університету, деканату й викладачі всіх кафедр факультету, але й рідні, близькі й друзі випускників. Вони щиро привітали винуватців свята із завершенням важливого етапу в їхньому житті й побажали в майбутньому успіхів і нових здобутків.

Декан нагадала, що ці студенти вступили до ЗНУ в нелегкий для нашої держави 2014 рік – рік початку російської агресії. І під час навчання зарекомендували себе свідомими громадянами нашої країни, з активною громадською позицією, волонтерами, які завжди прагли допомогти воїнам української армії. Тамара Володимирівна закликала випускників не забувати пор високе призначення вчителя української мови, по виховання патріотизму у школярів і побажала успіхів у побудові кар’єри й особистому житті.

Після того, як пролунали Гімн України та Гімн Запорізького національного університету, до аудиторії звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Вітаючи випускників-магістрів, їхніх викладачів і батьків від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова, Олександр Григорович наголосив на своєму особливому ставленні до філологічного факультету та до його випускників, на яких покладається важлива місія. «Ви обрали потрібний для держави, високоінтелектуальний, благородний фах. Сьогодні, у буремні часи, коли буде нелегко, ви маєте пам’ятати про важливість своєї професії». Також Олександр Григорович наголосив, що на випускників-магістрів завжди чекають в Запорізькому національному університеті, аби підтримати, надати пораду, порадіти їхнім успіхам.

Також проректор Олександр Бондар вручив кращим магістрам дипломи з відзнакою.

Своєю чергою, випускників привітали й вручили їм дипломи завідувач кафедри української мови, професор Раїса Христіанінова й завідувач кафедри слов'янської філології, професор Ірина Павленко.

Самі випускники доклали багато зусиль, аби забезпечити під час випускного гарний настрій усім учасникам свята й водночас згадати найважливіші моменти всіх років навчання. Вони підготували для цього відео презентацію з кращих фотографій за п’ять із половиною років навчання. Також студенти подякували своїм викладачам за здобуті знання, за незабутні студентські роки й рідним – за розуміння, підтримку й допомогу. Батьки також подякували викладачам і побажали випускникам усього найкращого в побудові кар’єри й в особистому житті. Окрасою свята стали вокальний виступ першокурсниці Анастасії Головко.

Насамкінець свята магістри вручили квіти й щиро подякували викладачам факультету та зробили спільні фотографії на згадку.

Таміла Тарасенко

Фотогалерея: