Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління та юридичного факультету організували тематичний фаховий воркшоп про роботу депутата на місцях

17.02.2020 09:34 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління юридичний факультет воркшоп

П’ятнадцятого лютого на базі ГО «Запоріжжя – місто можливостей» відбувся воркшоп «Місцевий депутат: хто це та що він робить?». Його організатором стала студентка факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Нестерова в рамках підсумкового завдання на практиці, яку вона проходила в цій громадській організації. Присутньою на заході була керівник практики від університету – викладач ФСУ Олена Кіндратець.

Спікером заходу була студентка юридичного факультету Запорзіького національного університету Дарина Куліченко. Вона розповіла про свою діяльність як помічника-консультанта депутата Запорізької міської ради, проректора з наукової роботи ЗНУ Геннадія Васильчука. Більша частина зустрічі була присвячена тому, яким чином можна взаємодіяти з депутатом свого округу, які документи потрібні для того, щоб звернутись за матеріальною допомогою тощо.

Учасники воркшопу активно ставили питання. Наприкінці заходу вони відзначили, що зустріч була для них дуже цікавою та корисною, й подякували організаторам.

Факультет соціології та управління