Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму зустрілися з потенційними роботодавцями

17.02.2020 15:12 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування працевлаштування студентів зустріч із роботодавцем

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) не лише опікуються працевлаштуванням випускників вишу. Вони також допомагають студентам під час навчання знайти постійну чи сезонну роботу, аби водночас і з ґрунтовними знаннями студентська молодь здобувала потрібні практичні компетенції. Зокрема, днями відбулася зустріч студентів 2 курсів факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму з роботодавцями – представниками сімейного курорту-готелю «Пересип» (смт Кирилівка).

На початку заходу провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна представила аудиторії почесних гостей – менеджерів із персоналу сімейного курорту-готелю «Пересип» Дарину Сербинову та Яну Буркут.

Вони запросили студентів на літні місяці (з 28 травня по 6 вересня) офіційно влаштуватися на роботу. Їм запропонували такі вакансії, як менеджер на ресепшен, шеф-аніматор, реалізатор дитячого прокату (батути, лабіринти, гідроборти), аніматор спортивний, аніматор дитячий, діджей, матрос-рятівник й офіціант.

Студентам розповіли про умови роботи й відпочинку, вимоги до працівників, соціальний пакет тощо. При цьому роботодавці наголосили, що студенти охоче влаштовуються на цю роботу: їм надають безкоштовне житло й харчування, під час вихідних вони можуть відпочивати на морі. Це – не лише спосіб улітку заробити певні кошти, але й добре провести час.

Усі охочі змогли поставити запитання гостям вишу й отримати вичерпні відповіді. Зокрема, менеджери з персоналу нагадали, що охочим працевлаштуватися до курорту-готелю «Пересип» (смт Кирилівка) на момент укладання договору має бути 18 років. Охочі стати його працівниками повинні мати при собі паспорт та військовий квиток чи прикріпне свідоцтво (для юнаків).

З усіх питань Дарина Сербинова запропонувала звертатися за телефонами: 050-322-72-38, 067-527-63-03.

Своєю чергою, провідний фахівець Оксана Булавіна наголосила, що представники сімейного курорту-готелю «Пересип» уже більше ніж п’ять років співпрацюють із вишем. Роботодавці схвально відгукуються про ініціативність і відповідальність студентів ЗНУ та сподіваються на подальшу співпрацю з представниками нашого вишу.