Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ студенти підготували святкові конкурси та створили романтичну фотозону

17.02.2020 12:57 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Торговий коледж студентська рада дозвілля свято День Святого Валентина

У День всіх закоханих, 14 лютого, у Торговому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно панувала особлива атмосфера. Зусиллями студентської ради коледжу студенти створили найромантичніше фотозону та запросили справжнього Купідона. Цього дня студентська молодь робила яскраві й емоційні світлини, насолоджувалась музичними перервами,. Крім того, студенти радували один одного маленькими сюрпризами.

Також студентська рада оголосила конкурс на найкреативніше та найоригінальніше фото. На сьогодні у 10 студентів нашого коледжу є реальний шанс отримати приємний подарунок. Під час свята пролунало нагадування, що коледж – це велика родина. А в родині заведено підтримувати один одного, виявляти любов і повагу, дарувати радощі та розділяти негоди. До студентів звернулися із закликом «не лише у День Святого Валентина, але й постійно виявляти: любов до себе, любов до близьких, любов до своєї другої половинки, любов до друзів, любов до професії, любов до знань, любов до творчості, любов до мудрості та любов до життя». Студенти висловили свою згоду з цим побажанням гучним оплесками.

Торговий коледж