Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЕПК в рамках Декади популяризації математичних дисциплін провели онлайн-квест «Quest room 3,14»

Для студентів ЕПК в рамках Декади популяризації математичних дисциплін  провели онлайн-квест «Quest room 3,14»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває Декада популяризації математичних дисциплін. 17 лютого викладачі математики коледжу Ганна Фоменко та Тетяна Смолянкова організували для  студентів 1 курсу ще один цікавий захід – онлайн-квест «Quest room 3,14». Квест проводився у реальному часі у режимі онлайн. Усі охочі мали доступ до сторінки із завданнями, посилання на яку було викладене на сторінках математики в Мoodle.

Кожен студент повинен був пройти шлях із 5 різних завдань. Спершу на учасників чекала тест-гра у сервісі Quizizz, під час якої кожен показав, на скільки він пам’ятає графіки елементарних функцій та їх перетворення. Далі – онлайн-кросворд на знання геометричних термінів. Потім ребуси-головоломки – у них були зашифровані основні тригонометричні терміни. Рухаючись далі, юні математики натрапили на пазл, зібравши його, вони отримали зображення основних властивостей кореня n-го степеня. І наостанок найвитриваліші зайшли до загадкової кімнати. Щоб вибратись із неї, необхідно було розгадати кодове слово, зашифроване в відповідях до чотирьох загадок про похідну.

Упродовж години студенти змагались між собою у кмітливості та спритності. У результаті визначили трійку переможців, які найшвидше та найкраще виконали усі завдання. 1 місце посів Глєб Миронюк (К 121-19), 2 – Данило Тимошенко (К 121-19), а 3 – Дмитро Балуєв (К 71-19).

Колектив ЕПК вітає студентів і бажає їм подальших успіхів та нових звершень! Традиційно переможців конкурсу відзначатимуть після закінченню Декади популяризації математичних дисциплін  Почесними грамотами.

Ганна Фоменко