Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках міжнародного проєкту EUROPOC Запорізький національний університет розвиває співробітництво з НТУ «Дніпровська політехніка»

19.02.2020 10:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University проєктна діяльність проєкт EUROPROC тренінг співпраця із закладами вищої освіти

У рамках проекту EUROPROC академічний координатор проєкту, докторант ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Вікторія Меняйло 18 лютого провела тренінг із написання проєктних заявок для аспірантів і викладачів НТУ «Дніпровська політехніка», під час якого команди розробили Стратегію розвитку університету щодо підвищення якості освіти, залучення абітурієнтів, збільшення кількості міжнародних публікацій та грантів. Учасники тренінгу виявили неабияку зацікавленість щодо участі в заході. Вони висловили багато продуктивних ідей, спрямованих на розвиток рідного вишу та вищої освіти в цілому. Наприкінці заходу всі отримали Сертифікати за підписом ректора університету Геннадія Півняка та координатора проекту EUROPROC.

Крім того, відбулись особисті зустрічі та обмін думками з організаторами заходу: першим  проректором Олександром Азюковським, завідувачкою аспірантури і докторантури Ларисою Колісник, – а також з учасниками проекту «Інноваційний університет та лідерство» - завідувачем кафедри маркетингу Сергієм Касьяном та завідувачкою кафедри програмного забезпечення комп'ютерних систем Іриною Удовик.

Наприкінці заходів Вікторія Меняйло подякувала організаторам за запрошення та співробітництво, а також передала відділу аспірантури і докторантури НТУ «Дніпровська політехніка» примірники  навчально-методичних посібників «Підготовка докторів філософії (PhD) у Запорізькому національному університеті» та «Основи формування європейської проектної культури», авторами яких є учасники проектної команди EUROPROC.

Більше фото тут: