Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету діляться досвідом з учителями

Викладачі юридичного факультету діляться досвідом з учителями

Викладачі юридичного факультету діляться досвідом з учителями
19.02.2020 11:31 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтація

15 лютого на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа I-III ступенів» «Січовий колегіум» Запорізької Обласної ради відбувся обласний тур Всеукраїнської олімпіади з права. Долучилися до участі в ньому в якості членів журі і викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Тетяна Коломоєць, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та трудового права Ганна Журавльова та доктор юридичних наук, професор, виконуючий обов’язки завідувача кафедри цивільного права, Дмитро Єрмоленко – разом з іншими професійними юристами оцінювали знання учнів з юриспруденції. Цього року участь в обласному турі олімпіади взяли 65 молодих правознавців з усієї Запорізької області.

Викладачі нашого університету також провели профорієнтаційне засідання для учнів та їхніх батьків. Вони надали інформацію про особливості й етапи вступної кампанії до ЗНУ, про можливість складання пробного та реального ЗНО на базі нашого вишу, про різноманітні переваги, які отримують учні з найвищим балом, про навчання на юридичному факультеті – стажування, майбутнє працевлаштування випускників та ін. – і університеті в цілому, про матеріально-технічну базу вишу, мультимедійні аудиторії тощо, а також вручили усім учасникам заходу роздатковий матеріал з усією необхідною інформацією.

Але на цьому представники юридичного університету не зупинилися й організували майстер-клас для вчителів права щодо методик викладання, підготовки учнів до участі в олімпіадах та МАН, розв’язання практичних кейсів, формування компетенцій тощо.

 

Ксенія Сухаренко

 

 

 

 

Схожі новини