Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ завоювала золото в Німеччині

Випускниця ЗНУ завоювала золото в Німеччині

20.02.2020 11:25 Все Головні новини ЗНУ спорт перемога

Нещодавно паралімпійська чемпіонка Інна Сич (Черняк) успішно розпочала новий міжнародний сезон та виборола золото у ваговій категорії до 52 кг серед дзюдоїстів з вадами зору.

На турнірі IBSA German Open Heidelberg - 2020 року, який проходив у Німеччині, видатна спортсменка Інна Сич (Черняк), випускниця Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), вкотре показала найкращий результат серед дзюдоїстів з проблемою зору та підтвердила свій високий статус дійсної чемпіонки світу та Європи з дзюдо у ваговій категорії до 52 кг.

Нагадаємо, що Інна стала срібною призеркою Універсіади-2013, яка проходила у Казані. На перших Європейських іграх (Баку) в 2015 році отримала перемогу в категорії до 57 кг серед спортсменок з вадами зору. У 2016 році знову отримала золото Паралімпійських ігор, де показала всю свою майстерність – у фіналі українці протистояла опонентка з Бразилії Люсія Да Сілва Тейшейра Араужо – поєдинок тривав лише 20 секунд, після чого Черняк здобула дострокову перемогу. А у 2019 році виборола золоту нагороду на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору в категорії до 52 кг.

Вітаємо молоду спортсменку, бажаємо майбутніх спортивних досягнень, швидких перемог та золотих медалей.

Фото: https://actual.today/zaporozhskaya-dzjudoistka-zavoevala-zoloto-v-germanii/