Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ мають нагоду зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної меддопомоги», зокрема й у Клініці Святого Миколая

02.03.2020 11:57 Все Головні новини Університет «Декларація про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) особливу увагу приділяють піклуванню про здоров’я студентів, профілактиці захворювань серед молоді, підтримці тих, хто потребує медичної допомоги й лікування.

Серед іншого, керівництво закладу вищої освіти приділяє увагу вирішенню такого питання, як своєчасне і в повному обсязі інформування студентів, яким виповнилось 18 років, про необхідність зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги». У контексті реформи медичної галузі в Україні це особливо важливо зробити першокурсникам, зокрема тим, які приїхали на навчання до ЗНУ з інших міст і мешкають у гуртожитках вишу чи знімають житло.

Підписання цього документа необхідно для якісного й вчасного отримання належних медичних послуг. Це – свідчення про відповідальне ставлення до свого здоров’я й можливість, при необхідності, швидко пройти обстеження, виявити захворювання й отримати лікування.

Студентам ЗНУ радять при укладанні декларації звернути увагу на такий медичний заклад, як Клініка Святого Миколая, що знаходиться за адресою: Запоріжжя, вул. Святого Миколая, 59. Години роботи: 8.00-20.00 без вихідних.

Багатопрофільна Клініка Святого Миколая – найсучасніше приватний медичний заклад Запоріжжя і півдня України, відкрите в липні 2019 року. Клініка побудована відповідно до передових світових підходів до проектування установ охорони здоров'я. Вона оснащена сучасним обладнанням. Тут можна самостійно обрати сімейного лікаря й підписати з ним декларацію, незалежно від місця прописки й проживання.

Серед безкоштовних послуг, які надає сімейний лікар: консультації із будь-яких проблем зі здоров'ям, кількість візитів до лікаря не обмежена; проведення діагностики і лікування найпоширеніших захворювань; спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями; направлення (при необхідності) до вузьких спеціалістів вторинного і третинного рівнів медичної допомоги; обов'язкові профілактичні огляди.

Більше про можливості, які надає сімейна медицина, можна дізнатися за покликанням: https://ksm-clinic.com.ua/semejnaya-meditsina/deklaratsiya-s-semejnym-vrachom

Нагадаємо, що підписання «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги» безкоштовне. Термін її дії – необмежений. Якщо ви вирішите підписати декларацію з іншим лікарем, то в цьому випадку попередня декларація анулюється автоматично.

Більше подробиць виможете дізнатися, зателефонувавши за номерами: (098) 309 03 03, (099) 309 03 03 чи (093) 309 03 03 або ж на сайті клініки: https://ksm-clinic.com.ua