Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели профорієнтаційний захід «One day at university» для старшокласників Запоріжжя

19 лютого на запрошення викладачів і студентів до факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали учні 10-11 класів, щоб ознайомитись з факультетом і відчути себе  цього дня його студентами.

Учні Запорізьких загальноосвітніх шкіл №№ 7, 52, 65 мали можливість бути присутніми на семінарських і практичних заняттях, які проводили викладачі факультету – доцент кафедри німецької філології Яна Кравченко (семінарське заняття з зарубіжної літератури), доценти кафедри англійської філології Катерина Василина (практичне заняття з аналітичного читання) і Ельдар Веремчук (практичне заняття з граматики англійської мови).

На «парах» учні ознайомились із легендами і міфами стародавнього світу, з творчістю англійської письменниці Агати Крісті, з правилами вживання пасивного стану дієслів. Також представники студради ФІФ провели для них невеличку екскурсію факультетом.

Учні ЗОШ 65 Дарина Рибка і ЗОШ 52 Михайло Олефіренко вже брали участь у заходах ЗНУ. За їхніми словами, завдяки цьому вони отримали позитивне враження про ЗНУ і факультет іноземної філології, тож докладуть зусиль, щоб стати студентами нашого університету.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи

Фотогалерея: