Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Магістранти юридичного факультету завітали на екскурсію до Заводського районного суду

20.02.2020 15:17 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес практичні компетенції екскурсія

Шістнадцятого лютого, за ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць, студенти 1 курсу рівня вищої освіти магістр заочної форми здобуття освіти спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» завітали до Заводського районного суду м. Запоріжжя.

На заході також були присутні представники факультету. Зокрема, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя доцент Юлія Пирожкова та завідувач навчальної лабораторії проблем нормотворчої  діяльності та провозастосування Марина Шиванова.

Студенти побували на розгляді судових справ під головуванням судді Заводського районного суду міста Запоріжжя, доцента кафедри кримінального права та правосуддя Руслана Сінєльніка. Крім того, для магістрантів провели ознайомчу екскурсію, студенти побували у залах судових засідань суду, які оснащені на сучасними технічними засобами для участі осіб в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Для студентів такий досвід був пізнавальним, цікавим, таким, що має реальне практичне значення, адже присутність на розгляді судової справи надає їм змогу підвищити свій рівень знань у кримінальному процесуальному праві.

Юридичний факультет

Фотогалерея: