Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу посіли І місце у квест-грі «Історія Революції Гідності»

21.02.2020 09:05 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Торговий коледж патріотичне виховання квест вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

На вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні студенти Торгового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у квест-грі «Історія Революції гідності». Цей захід проходив на базі КЗ «Центр патріотичного виховання молоді».

На студентів чекало дванадцять локацій, на яких вони отримували теоретичні знання з подій Революції Гідності та демонстрували власні навички й інтелектуальний потенціал.

Завдання були найрізноманітнішого характеру. Зокрема, учасникам квесту необхідно було скласти карту з пазлів областей України та знайти, якої області не вистачає, заспівати гімн, придумати вірш із використанням чотирьох слів, продемонструвати знання з історії та права, вміло надати першу долікарську допомогу та визначити предмети першої необхідності у разі мітингу.

Серед 10 навчальних закладів міста Запоріжжя, які брали участь у проходженні квесту, студенти Торгового коледжу ЗНУ посіли почесне І місце.

Представники коледжу дякують Центру патріотичного виховання молоді за такий цікавий квест, який не тільки збагатив студентів новими знаннями, а й дав змогу оволодіти корисними практичними навичками.

Торговий коледж ЗНУ

Фотогалерея: