Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доценту Тетяні Головановій вручили Почесну грамоту облради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення реалізації державної гендерної політики

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) днями відбулися урочистості з нагоди Дня факультету соціальної педагогіки та психології. На захід завітала директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова. Під час урочистостей почесна гостя відзначила Почесною грамотою Запорізької обласної ради доцента кафедри педагогіки та психології Запорізького національного університету Тетяну Голованову. Тетяні Петрівні вручили почесну відзнаку «за багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної гендерної політики у Запорізькій області».

Нагадаємо, що з 2014 року Тетяна Голованова керує Центром гендерної освіти на базі факультету соціальної педагогіки та психології університету. Цей структурний підрозділ ЗВО активно впроваджує реалізацію державної гендерної політики у Запорізькій області. Разом з тим протягом 2014-2019 років на громадських засадах вона працювала радником з гендерних питань при голові облдержадміністрації.

Під час нагородження Світлана Абдурахманова відзначила, що департамент соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації протягом багатьох років ефективно співпрацює з Запорізьким національним університетом, зокрема з факультетом соціальної педагогіки та психології, що сприяє реалізації гендерної політики у Запорізькій області.