Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі математичного факультету увійшли до складу журі ІІІ, обласного, етапу учнівських олімпіад

21.02.2020 10:24 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами учнівська олімпіада

Наприкінці минулого місяця комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» гостинно зустрічав призерів ІІ (районного) етапу з математики. Вони завітали з усіх куточків м. Запоріжжя та області для проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, який традиційно проходить у два тури. До складу журі від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) увійшли викладачі кафедри загальної математики: завідувач кафедри, доцент Ігор Зіновєєв (голова журі) і доценти Поліна Стєганцева (заступник голови журі), Марина Гречнєва, а також викладачі кафедри фундаментальної математики, а саме: доценти, к.ф.-м.н. Михайло Клименко, Юрій Стреляєв, Ірина Красікова та доцент, к.т.н. Ольга Тітова.

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики відбувся 15-16 лютого 2020 року. Для участі в змаганнях до Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 завітали 83 учня 8-11 класів закладів освіти Запорізької області – переможців ІІ (районного, міського) етапу. Першого дня учасники олімпіади виконували завдання експериментального туру. Під час другого дня олімпіади відбувся її теоретичний тур.

Привітали учасників та ознайомили їх з умовами змагань викладачі кафедри загальної математики: професори, доктори педагогічних наук Олександр Іваницький (голова журі) та Андрій Андрєєв (співголова журі та автор завдань теоретичного і експериментального турів олімпіади), а також доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів, к.пед.н. Наталія Тихонська.

Усі переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, як із математики, так і з фізики, пройдуть відбірково-тренувальні збори як претенденти на участь у IV (республіканському) етапі на базі математичному факультеті ЗНУ. Ці заняття розпочнуться наступного тижня. У результаті це дозволить учням краще підготуватися до участі в IV етапі Всеукраїнських олімпіад. Бажаємо їх учасникам віри в себе, натхнення, обдуманих правильних рішень, оптимізму й прогресивного руху до поставлених цілей.

Також висловлюємо велику подяку від імені всіх членів журі гостинним педагогічним колективам Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Оксани Губіної та Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 під керівництвом Ольги Солдатєнко за сприятливі умови для проведення олімпіад. А вчителям математики і фізики, які супроводжували й підтримували своїх вихованців, велика вдячність за високий рівень підготовки школярів.

Наталія Тихонська,

доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів