Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Випускникам-магістрам факультету менеджменту урочисто вручили дипломи

Випускникам-магістрам факультету менеджменту урочисто вручили дипломи

Випускникам-магістрам факультету менеджменту урочисто вручили дипломи
21.02.2020 11:33 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту випускний

На факультеті менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)  відбулось урочисте вручення дипломів випускникам магістратури. Цього року 163 випускники факультету отримали дипломи магістрів за спеціальностями: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій», «Логістика», «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент закладів освіти, культури і спорту», з них 34 - дипломи з відзнакою.

Традиційно урочистий захід розпочався із виконання студентського гімну «Gaudeamus» та привітань керівництва вишу і факультету. Так, проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Юрій Каганов звернувся від імені ректорату до викладачів, випускників та їх батьків. Він зауважив, що могутня академічна родина ЗНУ випускає когорту амбітних професіоналів у галузі менеджменту, патріотів України, які будуть розбудовувати європейську державу. Саме завдяки спільним зусиллям викладачів, які активно, щоб передати свої знання, досвід і професіоналізм, студенти стали більш освіченими, зрілими, перетворилися на кваліфікованих фахівців. При цьому, сам факультет менеджменту також динамічно розвивається, модернізує освітні і навчальні технології, продукує нові сучасні, ефективні і затребувані часом освітні програми. Все це підвищує рівень знань і фахових компетентностей випускників. Тож, Юрій Олегович побажав випускникам самореалізації, енергійності, професійних успіхів, які не можливі без наполегливої роботи, а також завжди пам’ятати своїх викладачів і однокурсників. Крім того, він вручив випускникам дипломи з відзнакою, грамоти за підписом ректора за вагомі наукові здобутки, за відповідальне ставлення до навчання, участь у суспільному житті, активну громадську позицію та участь у розвитку міжнародної діяльності ЗНУ.

Привітав випускників зі святом і завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ Дамір Бікулов. Він зазначив, що роки навчання на факультеті менеджменту ЗНУ – це чудова школа життя, роки становлення фахівця-професіонала, творчості і нових пошуків. Зокрема, це свято - це результат спільної самовідданої, професійної і двосторонньої праці викладачів і самих випускників. Дамір Тагірович побажав усім дипломованим магістрам  професійних і особистих успіхів у дорослому житті та висловив впевненість, що отримані знання і навички принесуть їм користь.

Ведучими цього урочистого заходу для випускників виступили студенти 1 курсу Ірина Омельчек та Сергій Васейко разом із співведучим – заступником декана із виховної а профорієнтаційної роботи Андрієм Кургузовим, які створили незабутній святковий настрій всім учасникам свята. А своїм творчим виступом випускників порадував студент 1 курсу Сергій Васейко, який виконав під гітару душевну і ліричну пісенну композицію «Сансара».

Також на випускний завітали представники роботодавців, зокрема випускниця факультету, керівник відділу продажів компанії «ISLA - фабрика свіжої кави» Ольга Легкодимова, яка побажала майбутнім менеджерам і фахівцям-управлінцям щоб вони стали вони стануть гідними членами єдиної родини випускників ЗНУ і продовжувачами добрих традицій вишу.

З побажаннями успіхів у  кар'єрному зростанні звернулася до випускників завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна. Вона висловила сподівання, що дипломовані випускники факультету пронесуть найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя,  не забудуть  рідний факультет та будуть гордо нести звання випускників факультету менеджменту Запорізького національного університету.

Крім того, зі словами вдячності за підтримку, знання і отриманий досвід звернулись до викладачів випускники, побажавши їм наснаги і успіхів у педагогічній роботі. Завершилось свято музичним фото-флешмобом.

 

Олена Переверзєва


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=174040347370645

 

 

 

 

Схожі новини