Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На День факультету СПП вручили дипломи майже 200 випускникам магістратури

На День факультету СПП вручили дипломи майже 200 випускникам магістратури

На День факультету СПП вручили дипломи майже 200 випускникам магістратури
21.02.2020 14:36 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології День факультету вручення дипломів магістрам

Цими днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося подвійне свято. Усі його викладачі, співробітники та студенти, а також представники обласної адміністрації, керівництво університету та гості зібралися разом, аби відзначити День факультету – 28 років із дня його заснування. А ще – провести у самостійне щасливе життя черговий випуск магістрів – майже 200 осіб, із яких дипломи з відзнакою отримали 55 представників різних спеціальностей.

Для шановної академічної спільноти пролунав безсмертний студентський гімн «Гаудеамус», а творчий колектив Навчального театру факультету СПП подарував присутнім запальну хореографічну композицію. Талановитий соліст Запорізької обласної філармонії, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Микола Квєтков на честь свята виконав улюблену пісню багатьох поколінь «Как молоды мы были», що супроводжувала відеоперегляд незабутніх моментів становлення факультету СПП, портретів особистостей, які мали значний вплив на його історію або сьогодні докладають неабиякі зусилля задля його процвітання.

Це – один із провідних в Україні факультетів із підготовки фахівців галузі педагогіки та психології. Він розпочав свою історію з 1986 році. Тоді на базі університету утворилася кафедра педагогіки та психології, яка потім спільно із кафедрою наукових основ управління школою стали фундаторами майбутнього факультету СПП. А вже у 1991 році було засновано сам факультет, який отримав назву «факультету додаткових та суміжних професій», його очолила перший декан – професор Людмила Міщик. Уже у 1993 році цей новий структурний підрозділ університету отримав свою сучасну назву. Сьогодні тут здійснюють підготовку фахівців із психології, педагогіки, логопедії, початкової та дошкільної освіти, театрального мистецтва та графічного дизайну близько 50 викладачів високої кваліфікації, серед яких – 8 докторів наук, професорів.

Чимало зусиль до розбудови й розвитку факультету СПП свого часу доклав і нинішній ректор ЗНУ Микола Фролов, який у період 1988-1999 очолював управління освіти виконавчого комітету Запорізької міської ради і підтримав започаткування нової посади у системі шкільної освіти – «практичний психолог». Про це та інше йшлося у привітанні Миколи Олександровича на адресу представників факультетської спільноти: «Ви по праву вважаєтесь одним із найкращих факультетів не лише у регіоні, а й в Україні. Останнім часом тут проліцензовано нові актуальні спеціальності, постійно зростає кількість студентів на факультеті, розвивається науково-педагогічний колектив, його випускники, які здобули тут фундаментальні знання і відповідні навички для роботи у своїй галузі, успішно працюють в найрізноманітніших областях діяльності по всій країні. Сповнені оптимізму й нових ідей, ви впевнено крокуєте уперед. Успіхів усім вам й усіляких гараздів!».

Він також вручив дипломи з відзнакою найкращим випускникам-магістрам денної та заочної форми навчання спеціальностей «Психологія», «Соціальна педагогіка», «Педагогіка вищої школи», «Сценічне мистецтво».

До святкових привітань на адресу представників факультету, а також батьків нинішніх випускників додали свої щирі слова підтримки та настанови декан факультету СПП, доцент Ольга Пономаренко, директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної держадміністрації Світлана Абдурахманова, художній керівник Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара Тетяна Лещова.

Звертаючись до колег, ветеранів факультету, випускників і гостей свята, Ольга Вікторівна підкреслила, що, як і завжди, випуск магістрів – подія святкова й одночасно сумна. Аби подолати цей журливий настрій, аби не прощатися так швидко з улюбленими учнями, вона запропонувала випускникам продовжити навчання й на інших актуальних спеціальностях, що їх пропонує факультет СПП та інші факультети ЗНУ, вступати до аспірантури, а потім – приводити своїх дітей на навчання. Також під час свята висловили сподівання, що й ті, хто розпочне незабаром свою фахову діяльність, не уриватимуть зв’язки з рідним факультетом, адже стануть їхніми провайдерами в усіх областях діяльності, де працюватимуть.

Численні вітання та слова настанови звучали зі сцени цього дня від представників університету та гостей. Випускникам зичили успішного професійного шляху, особистого сімейного щастя, усіляких гараздів у житті, а ще – не забувати своїх вчителів, які дали їм путівку у життя. Усі, хто доклав зусиль до становлення чергового випуску фахівців різних спеціальностей факультету СПП, щиро вірять, що знання і досвід, отримані ними під час навчання, ті пронесуть через усе життя й використають на благо суспільства.

На честь святкування Дня факультету та випускного свята його студенти та випускники також підготували творчі привітання. На сцені цього дня виступили: солістка Лілія Ніколайчук разом із хореографічним дуетом Юрія Тітова й Анни Ткач, Денис Алтухов виконав ліричну пісню про кохання «Я піду в далекі гори», Антон Багрін подарував присутнім «Вітальну пісню», запалювали публіку й дует професійних виконавців Євген Славінський та Іван Острівний. А от Сергій Пивоваров висловив найщиріші слова подяки від імені всіх випускників на адресу батьків, які виховали своїх дітей особистостями, допомогли їм здобути освіту й увесь цей час підтримували усіляко їх на шляху до здобуття омріяного диплома, виконавши на їх честь пісню «Мама, Папа». Свої святкові танцювальні номери також представили колективи кафедри акторської майстерності та дизайну. А магістри – випускники кафедри акторської майстерності – представили присутнім свою пісенну композицію «Предстоит учиться мне в университете».

 

Олена Хлистун


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=174865440621469

 

Схожі новини