Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Роботи представників ЗНУ експонуються в художньому музеї на виставці «Від сесії до сесії»

Саме так назвали експозицію студентів-майбутніх художників і дизайнерів та їхніх викладачів. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляють тут роботи студентів і викладачів кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології. На виставці можна побачити, яким яскравим, неординарним, креативним є запорізьке студентство нашого вишу. Роботи, виконані в різних техніках і матеріалах, розкривають різну проблематику і розказують свої особливі історії. В урочистостях із нагоди презентації робіт виставки взяли участь: декан факультету СПП Ольга Пономаренко, завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну Галина Локарєва, та викладачі Анна Рашевська, Анна Виноградова та інші.

Також були присутні викладачі – відомі в місті митці: Ірина Гресик, Євген і Анжела Прокоф'єви, Віталій Кругляк, Олександр Демиденко, Борис Козловський та інші. Вони, звісно, задають своїм студентам високу планку. Представлено в рамках проєкту близько 350 робіт. Це живопис, графіка (зокрема й плакати), костюми. Є розпис на тканині, вітраж зі скла. Оригінальна техніка – портрети з ниток, натягнутих на вбиті в панно гвоздики (стринг-арт). Така виставка проводиться в художньому музеї вперше. Привітати студентів і викладачів з її відкриттям прийшов і керуючий справами апарату обласної ради Володимир Подорожко.

— Ви руйнуєте міфи про сучасну молодь, яка не уявляє свого життя без електронних гаджетів, — зауважив Володимир Подорожко. — Ваші гаджети – це пензель, полотно та фарби. Бажаю не зупинятися у творчих пошуках, аби ваші роботи з часом побачили відомі світові галереї. А викладачам хочу подякувати за те, що вкладаєте душу у своїх студентів.

-Весела молодіжна студентська виставка, - вважає її куратор Антоніна Білявська. - Це також конкурс. Був відбір робіт у вишах, потім – в музеї. А в кінці березня, перед закриттям виставки, відбудеться нагородження. Уже підготували дизайнерські нагороди. Ідея виставки належить директору музею Інзі Янкович. Хочеться побажати молоді бути сміливішими і «відриватися» у творчості по повній. Ідея цікава і початок багатообіцяючий. Тож в музеї планують в майбутньому проводити такі виставки.

Факультет соціальної педагогіки та психології
Фотогалерея: