Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

У цьому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади взяли участь студенти 3 курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», 4 курсу спеціальності 227 «Фізична реабілітація» та магістранти 1 року навчання спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» загальною кількістю понад 30 осіб.

Їхні роботи оцінювала комісія у складі завідувача кафедри, професора Надії Богдановської, доцента Наталії Позмогової та доцента Ірини Кальонової. За результатами участі в олімпіаді переможцями стали студенти 3 курсу спеціальності  227 «Фізична терапія, Ерготерапія» групи 6.2277: Тетяна Красильникова – 1 місце, Валерія Мацола – 2 місце та Михайло Семешко –3 місце.

20 лютого на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії відбулося нагородження переможців. Завідувач кафедри, професор Надія Богдановська та викладачі щиро привітали переможців та побажали їм успішно впоратися із завданнями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму

Фотогалерея: