Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбувся відбірковий тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ACM ICPC

Сімнадцятого лютого найуспішніші юні програмісти Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) змагалися за можливість представляти коледж на І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ACM ICPC у Запорізькій області.

На початку змагання студентів-учасників привітала організатор заходу від коледжу Вікторія Шевченко. Також сказав напутнє слово представник команди коледжу, яка посіла минулого року друге місце в 2- етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC у Південному регіоні, Микита Кравець.

У заході взяли участь п’ять команд студентів 1-3 курсів коледжу, перед якими стояла задача за три години розв’язати якомога більше з наданих задач різної складності. До речі, завдання були представлені на освітній платформі Stepik.org, завдяки чому, всі розв’язки задач перевірялися автоматично, виключаючи суб’єктивний фактор при перевірці, і результати перевірки завдань можна було дізнатися відразу.

Найбільшою несподіванкою стала перемога збірної команди студентів 1 курсу спеціальностей «інженерія програмного забезпечення» та «облік і оподаткування» Віталія Воробця, Олександра Порубайміха та Дмитра Балуєва.

Варто відзначити, що всі команди-учасниці показали достойні результати, представлені у зведеній таблиці:

Місце

Микита Слободян,

Данило Чернов

5,05

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає учасників змагання та переможців. Викладачі та студенти зичать їм успіхів у подальших змаганнях!

Вікторія Шевченко

Фотогалерея: