Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили команди факультетів-переможців у змаганнях з футзалу в рамках студентської спартакіади

25.02.2020 08:56 Все Головні новини Турнір з футзалу

25 лютого в рамках студентської спартакіади з футзалу між командами різних факультетів ЗНУ відбулись фінальні змагання. Загалом, турнір між 12 факультетами тривав з 10  лютого і впродовж цього періоду серед команд визначились найсильніші чоловічі збірні університету з футзалу.

Так, у першому півфіналі зіграли команди факультету фізичного виховання і юридичного факультету з рахунком 3:2 на користь перших, а у другому півфіналі – команди інженерного інституту і  факультету менеджменту з рахунком 5:1 на користь останніх.

Нагадаємо, що суддею всіх етапів цих змагань, які тривали виступив старший викладач кафедри фізичного виховання Геннадій Кушнір.

Під час фінальних змагань у грі за 3 місце між собою змагались команди юридичного факультету та інженерного інституту. Їх зустріч закінчилась із рахунком 6:3 на користь юридичного факультету. У фінальній грі за перше місце змагались команда факультету фізичного виховання та команда студентів факультету менеджменту. В жорсткій боротьбі впродовж гри перемогу виборола з рахунком 2:1 команда студентів факультету фізичного виховання. Зал вітав переможців стоячи гучними оплесками.  Крім того, свої команди активно підтримували вболівальники та гості матчу.

Тож, у результаті тривалої боротьби за звання переможців турніру з футзалу перемога дісталась команді факультету фізичного виховання, друге місце посіла команда факультету менеджменту, 3 місце – команда юридичного факультету.

Нагадаємо, що надалі на студентів різних факультетів очікують змагання з волейболу, які триватимуть з 24 лютого по 4 березня.

Олена Переверзєва