Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрили тестовий доступ до онлайн-ресурсів видавництва Wiley

У ЗНУ відкрили тестовий доступ до онлайн-ресурсів видавництва Wiley

25.02.2020 12:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінар платформа Wiley Online Library

Запорізькому національному університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) активовано тестовий доступ до платформи Wiley Online Library до 1 травня 2020 року. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі університету, перейшовши на сайті наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua/) на платформу Wiley Online Library

Wiley Online Library надає доступ до колекції мультидисциплінарних онлайн-ресурсів видавництва Wiley – це 8 мільйонів статей з 1997 року та більше 1 400 журналів із 17 різних предметних областей.

Для ефективного використання ресурсу видавництво Wiley надає Керівництво для користувачів Wiley Online Overview i Wiley Online Library User Guide . Воно проведе через платформу поетапно, покаже, наскільки просто можна шукати, переглядати зміст та керувати своїм обліковим записом.

На практичному вебінарі аудиторія дізнається про можливості контент-платформи Wiley Online Library та правила ефективного пошуку наукової інформації, яка найбільше відповідає потребам та цілям дослідника. Тренер розповість про особливості публікаційного процесу на прикладі журналів Wiley та дасть практичні рекомендації авторам щодо вибору журналу для опублікування результатів наукових досліджень.

Вебінар проводить Наталія Каліцева – менеджерка по роботі з клієнтами Wiley.
Для приєднання до вебінару необхідно пройди попередню реєстрацію. Це необхідно також для отримання матеріалів презентації та сертифіката учасника.

26 лютого, 10:00 (російською) Онлайн ресурсы издательства Wiley в помощь исследователям

26 лютого, 14:00 (російською) Онлайн ресурсы издательства Wiley в помощь исследователям

27 лютого, 11:00 (англійською) Getting started with Wiley Online Library

Наукова бібліотека