Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі відбулось бінарне заняття з дисциплін «Товарознавство продовольчих товарів» та «Основи психології»

26.02.2020 09:39 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Торговий коледж освітній процес інноваційні методики викладання бінарне занятт

Нещодавно в Торговому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) викладачі Наталія Воронько (освітня дисципліна «Товарознавство продовольчих товарів») та Марина Желтова (освітня дисципліна «Основи психології») провели відкрите бінарне заняття практичної спрямованості для майбутніх товарознавців.

Темою заняття викладачі коледжу обрали: «Формування професійних навичок при визначенні якості ковбасних виробів та роль пізнавальних процесів в їх органолептичній оцінці». Їхньою спільною метою була інтеграція та гармонізація знань студентів, отриманих із дисциплін «Товарознавство продовольчих товарів» та «Основи психології».

На цьому занятті студенти не лише закріплювали отримані знання із важливих тем вказаних дисциплін, а й розвивали практичні навички роботи як майбутні фахівці.  Під час бінарного заняття акцент був зроблений не тільки на професійних здібностях, а й на використанні психічних пізнавальних процесів при оцінці якості ковбасних виробів.

У процесі практичної діяльності студенти навчалися складати акт відбору проб, робити органолептичну оцінку якості ковбасних виробів, складати заключення та приймати рішення щодо приймання товару. При цьому вони використовували та розвивали власні відчуття та сприйняття, пам’ять, увагу, мислення та уяву.

Бінарні заняття покликані допомогти усвідомити студентам, що всі дисципліни, які вони вивчають у коледжі, є важливими та доповнюють одна одну. На таких заняттях важливо проілюструвати зв’язки між дисциплінами для кращого їх засвоєння студентами. Вони мають збагнути, що лише знати мало – необхідно вміти ефективно використовувати отримані знання у майбутній професійній діяльності.

Торговий коледж