Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професору Віктору Грищаку вручили орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня

03.03.2020 08:45 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет нагородження орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня

Другого березня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в урочистій обстановці ректор Микола Фролов вручив завідувачу кафедри прикладної математики та механіки математичного факультету Віктору Грищаку орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня від Запорізької обласної ради.

Віктор Захарович отримав почесну нагороду з формулюванням «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 80-річчя від дня народження і 50-річчя викладацької діяльності».

Нагадаємо, що 26 лютого видатного вченого вітала з 80-річним ювілеєм наукова й освітянська спільнота не лише рідного для нього Запорізького національного університету, але й представники закладів вищої освіти Дніпровської та Харківської областей. Під час урочистого заходу йшлося про численні досягнення та здобутки шановного ювіляра на науковій й освітянській ниві.

Колектив ЗНУ поздоровляє Віктора Захаровича із почесною нагородою як гідним поцінуванням його досягнень на обласному рівні й зичать нових перемог та невпинного поступу вперед!