Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів юридичного факультету провели виїзне заняття в господарському суді Запорізької області

03.03.2020 09:53 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес екскурсія

Минулого тижня для студентів 3 курсу юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували виїзне заняття в господарському суді Запорізької області. За ініціативи викладачів факультету Кирила Алімова та Ярослава Сидорова майбутні правники подивились на роботу суду зсередини: вони ознайомилися з роботою архіву, реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції, відвідали залу судових засідань.

Фахівці своє справи – керівник відділу автоматизованого документообігу суду, обробки та контролю виконання документів Світлана Мовчан, керівник аналітично-статистичного відділу суду Ю.Д. Сірик поділились своїми знаннями щодо процесу документообігу в суді, специфіки обробки статичної інформації, порядку автоматизованого розподілу справ та продемонстрували ці процеси, щоб студенти побачили їх на власні очі.

Начальник відділу захисту інформації, адміністрування баз даних та інформаційних технологій Роман Фокін ознайомив студентів із порядком та особливістю проведення відеоконференцзв’язку в суді, показав як саме на практиці і з застосуванням якого програмного забезпечення відбувається бронювання майданчиків для проведення судового засідання  в режимі відеоконференції.

Студенти-юристи поспілкуватися із заступником голови господарського суду Артуром Науменком, який, до того ж, є викладачем Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів, та суддею господарського суду з багаторічним досвідом Ігорем Гороховим про переваги та труднощі суддівської кар’єри, особливості правозастосування в сфері господарського судочинства.

Після того, як було зроблено фото на згадку, представники факультету та суду домовились про подальшу співпрацю. Студенти отримали яскраві враження та стали на крок ближче до своєї мрії – здобути вищу юридичну освіту й працювати у цій галузі. Більше ніж 50% студентів, які відвідали захід, висловили своє бажання працювати суддею.

Юридичний факультет

ФОТОГАЛЕРЕЯ: