Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітникам ЗНУ надали виплати за наукові досягнення

Співробітникам ЗНУ надали виплати за наукові досягнення

03.03.2020 14:28 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності Колективний договір ЗНУ виплати за наукові досягнення

У лютому 2020 р. у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися чергові виплати за наукові досягнення наукових і науково-педагогічних працівників вишу на загальну суму 270,8 тис.грн. Підставою для цього стали відповідні пункти (п. 4.7) Колективного договору між адміністрацією і первинною профспілковою організацією Запорізького національного університету на 2017-2022 рр. Нагадаємо, що це – один із засадничий нормативних документів закладу вищої освіти, що регулює усі аспекти його життєдіяльності. Зокрема, при його створенні багато уваги приділили надання гарантій, компенсацій і пільг, які надаються викладачам, співробітникам і студентам закладу вищої освіти.

Згідно цього документа, із метою підвищення наукового потенціалу працівників університету, активізації творчої діяльності та фінансової підтримки науковців, які є штатними працівниками ЗНУ, за публікації в науково метричних базах Scopus або Web of Science загалом виплатили 88 тис грн.

Головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності університету Оксана Арістова, розповідаючи про ці заохочувальні виплати для науковців, зазначила, що цього разу були здійснені 4 виплати за підвищення на одиницю значення h-індексу в міжнародній наукометричній базі даних Scopus, а також перша виплата за друк статті у першому квартілі (відповідно до умов Колективного договору).

Крім того, за отримання патенту здійснили 5 виплат, за захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук – за січень-лютий 5 науковців отримали виплати по 30 тис. грн.

Така значна сума виплат свідчить про активну наукову діяльність учених ЗНУ, їхні здобутки на загальнонаціональному та міжнародному рівнях. Крім того, це – наслідок турботи університету про своїх працівників і створення гідних умов для науково-освітньої діяльності.

Відділ бухгалтерського обліку,

фінансової та бюджетної звітності