Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває успішна реалізація проєкту EUROPOC за програмою Erasmus+ модулю Жана Моне

У ЗНУ триває успішна реалізація проєкту EUROPOC за програмою Erasmus+ модулю Жана Моне

У ЗНУ триває успішна реалізація проєкту EUROPOC за програмою Erasmus+ модулю Жана Моне
04.03.2020 09:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University проєктна діяльність грантові заявки дистанційна освіта

Серед пріоритетних напрямків розвитку Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – проєктна діяльність його науковців. Зокрема, на сьогодні триває виконання  EUROPROC, що в 2017 році виграв грант Європейського Союзу за програмою Erasmus+ на реалізацію модулю Жана Моне.

У рамках його реалізації вже вдруге стартував дистанційний курс «Основи європейської проєктної діяльності». Із метою поширення досвіду Запорізького національного університету, накопиченого в рамках реалізації проєкту EUROPOC, розроблений учасниками цього проекту навчальний курс «Основи європейської проектної діяльності», що читається аспірантам та магістрам ЗНУ, було адаптовано його викладачами Вікторією Меняйло, Юрієм Кагановим, Оленою Тупахіною, Володимиром Сарабєєвим, Наталією Вороновою до дистанційної форми навчання. Це дало можливість у 2018/2019 році долучитись до його опанування через систему Moodle 17 викладачам та аспірантам Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, які успішно пройшли навчання та отримали відповідні Сертифікати. Цього навчального року за дистанційною формою навчання курс «Основи європейської проєктної діяльності» вивчають 15 представників різних закладів вищої та середньої освіти України, зокрема Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Житомирського агроекологічного університету, Донецького національного медичного університету, Маріупольського морського ліцею, Мелітопольського училища культури тощо, які наразі вже завершують роботу над своїми фінальними проєктами.

Також варто зазначити, що науковці закладу вищої освіти приділяють чимало уваги подальшому розвитку проєктної діяльності. Зокрема, вони підготували 9 заявок на конкурс Erasmus+ напряму Жана Моне.

Нагадаємо, що проєкт EUROPROC був першим для Запорізького національного університету, що виграв грант Європейського Союзу за програмою Erasmus+, на реалізацію модулю Жана Моне. Активна діяльність учасників проектної групи щодо формування європейської проектної культури в академічному середовищі та проведені Оленою Тупахіною та Вікторією Меняйло тренінги для викладачів ЗНУ з написання проектних пропозицій обумовили подання наступного року вже 5 заявок, дві з яких виявилися успішними.

Цього року проектними командами університету за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова підготовані й направлені 9 проєктів за напрямом Жана Моне. Велику консультаційну, методичну, експертну допомогу учасникам проєктних груп було надано Оленою Тупахіною, яка має великий досвід щодо розробки та реалізації європейських освітніх проектів. Усі, хто був задіяний у реалізації проєктів, сподіваються на перемогу та подальше розширення горизонтів проєктної діяльності в ЗНУ.

 

 

 

Схожі новини