Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декана Тетяну Коломоєць нагородили Орденом княгині Ольги І ступеня

Декана Тетяну Коломоєць нагородили Орденом княгині Ольги І ступеня

10.03.2020 13:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет нагорода орден княгині Ольги першого ступеня

Указом Президента України №71/2020 за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю Орденом княгині Ольги І ступеня нагороджено КОЛОМОЄЦЬ Тетяну Олександрівну, декана юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), Заслуженого юриста України.

Указ Президента:

Юридичний факультет