Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися змагання з волейболу в рамках студентської спартакіади

У ЗНУ завершилися змагання з волейболу в рамках студентської спартакіади

11.03.2020 11:50 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс студентська спартакіада ЗНУ волейбол

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершився черговий груповий етап, щорічної студентської спартакіади, організованої представниками спортивно-оздоровчого комплексу. У період із 25 лютого по 6 березня відбулися змагання чоловічих волейбольних команд 10 факультетів університету та інженерного інституту ЗНУ.

Головним суддею цих змагань стала доцент кафедри фізичного виховання, майстер спорту з волейболу Дар’я Ванюк. Підбиваючи підсумки зустрічей волейбольних команд й аналізуючи їхні результати, вона наголосила, що найбільш активними в цьому сезоні були першокурсники всіх факультетів-учасників. Адже саме на першому курсі передбачено найбільшу кількість академічних годин на заняття спортом та фізичною культурою.

За результатами фіналу спортивних змагань визначили четвірку переможців. Ними стали:

- волейбольна збірна інженерного інституту ЗНУ – І місце;

- команда факультету фізичного виховання – ІІ місце;

- команда математичного факультету – ІІІ місце;

- команда економічного факультету – IV місце.

Перші три місця були відзначені відповідними гарматами та всі гравців цих команд – медалями. Нагороди їм вручив заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко. Учасникам змагань також побажали подальших спортивних успіхів і визначних досягнень.

Надалі в рамках студентської спартакіади ЗНУ 11-12 березня проходитимуть змагання жіночих та чоловічих команд факультетів із баскетболу. Отже, незабаром чекайте результатів зустрічей.

Олена Хлистун

ФОТОГАЛЕРЕЯ: