Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі інженерного інституту розповіли учням Біленьківської школи про переваги здобуття вищої освіти в ЗНУ

Нещодавно викладачі інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали з профорієнтаційною метою учнів 10-х та 11-х класів Біленьківської загальноосвітньої школи. Школярам розповіли про Запорізький національний університет, його інженерний інститут та про умови вступу.

Доценти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Юлія Подмешальська та Лев Феофанов презентували майбутнім вступникам освітню програму «оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством» за спеціальністю «облік і оподаткування». Під час презентації школярі дізналися про переваги професій бухгалтера та аудитора, про умови навчання в інженерному інституті та подальші перспективи працевлаштування, про закордонні стажування в країнах ЄС та програму подвійного диплому 2D.

женерія програмного забезпечення». Майбутні вступники дізналися про переваги та особливості роботи сучасних програмістів, про специфіку навчання та працевлаштування випускників інженерного інституту. Під час виступу учням продемонстрували гру для смартфонів із технологією доповненої реальності, створену студентами-програмістами кафедри програмного забезпечення систем.

Окрім розповідей і відповідей на запитання, до програми зустрічі входили індивідуальні та командні веселі та пізнавальні ігри, переможці яких отримали призи. Наприкінці заходу учнів та вчителів запросили відвідати День відкритих дверей Запорізького національного університету.

Викладачі інженерного інституту щиро дякують за гостинність та плідну співпрацю директору школи Наталії Ємець, заступнику директора з навчально-виховної роботи Юлії Бабик та практичному психологу, соціальному педагогу Світлані Романовій.

Лев Фєофанов,

заступник декана факультету економіки та

менеджменту з профорієнтаційної роботи

ФОТОГАЛЕРЕЯ: