Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам коледжів ЗНУ розповіли про перспективи здобуття вищої освіти

Випускникам коледжів ЗНУ розповіли про перспективи здобуття вищої освіти

13.03.2020 15:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступна кампанія співпраця з коледжами

На початку тижня відповідальний секретар відбіркової комісії на старші курси ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Коміссарова та начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів провели профорієнтаційні зустрічі зі студентами випускних курсів коледжів ЗНУ: Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій і Запорізького металургійного фахового коледжу.

Захід відбувся за підтримки директорів коледжів – Олександра Олійника та Лариси Тютюнник.
Під час зустрічі Людмила Коміссарова проінформувала випускників коледжів про терміни вступної кампанії, особливості вступу до Запорізького національного університету; розповіла, які документи потрібно підготувати. Закцентувала увагу на сертифікатах ЗНО, які потрібні для вступу на старші курси чи за скороченим терміном навчання.
Галина Микитів розповіла випускам коледжів про багаторівневу систему освіти в Запорізькому національному університеті, про перспективи здобуття якісної вищої освіти в університеті, який є лідером у регіоні за набором вступників. Вона також наголосила, що у студентів Інженерного інституту ЗНУ (куди здебільшого планують вступати випускники коледжів) є можливість отримати стипендію від ТОВ «Метінвест». Повідомила, що в Інституті упроваджена дуальна система освіта. Особливу увагу Галина Володимирівна приділила практичному складнику в підготовці здобувачів вищої освіти у ЗНУ.
Проінформувала, що студенти-контрактники мають можливість отримати відшкодування (податкову знижку) за видатками на освіту; під час навчання можуть брати участь у грантових проєктах, в академічній мобільності, здобувати освіту за двома формами навчання на двох факультетах (спеціальностях/освітніх програмах) тощо. Особливо випускників коледжів зацікавила інформація про концепцію вивчення іноземної мови та перспективи працевлаштування.
Представники Запорізького національного університету відповіли на питання майбутніх вступників, роздали їм профорієнтаційний випуск газети «Запорізький університет» і флаєр із довідковою інформацією щодо вступу і запросили їх до Запорізького національного університету.
Більше інформації про умови вступу на 2-3 курс бакалаврату, терміни вступної кампанії тощо – за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування