Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Баскетбольний клуб ЗНУ – серед учасників чемпіонату Запоріжжя

Баскетбольний клуб ЗНУ – серед учасників чемпіонату Запоріжжя

16.03.2020 08:45 Все Головні новини БК ЗНУ чемпіонат міста з баскетболу

11 березня в ігровій залі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ в рамках чемпіонату Запоріжжя з баскетболу відбулась гра між БК ЗНУ та БК Армада.

Всього в чемпіонаті беруть участь 7 команд, серед яких команди ЗНУ, «Запорізької політехніки», «Запоріжсталі» та інші. Головним суддею змагань виступив викладач кафедри фізичного виховання «Запорізької політехніки» Сергій Мотус. А організаторами змагань виступили представники Федерації баскетболу Запорізької області та Комітету з фізичного виховання та спорту Запорізької міської ради.

Під час цієї напруженої гри спортсмени продемонстрували всю свою майстерність і таланти. Гра завершилась перемогою БК Армада над БК ЗНУ з рахунком 90:73.

Далі запланована на 18 березня гра баскетбольної команди ЗНУ із збірною «Запоріжсталі» На даний момент наша команда посідає 4 місце в першості міста з баскетболу.