Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в березні стипендіальні та соціальні виплати студентам будуть здійснені в повному обсязі

18.03.2020 11:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності стипендія соціальні виплати

У зв’язку з тим, що в ЗНУ, включно коледжі та відокремлені структурні підрозділи, із 12.03 до 04.04 оголошено карантин на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 та наказу ректора Миколи Фролова «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ» від 11.03.2020, у багатьох студентів виникають питання щодо організації освітнього процесу. Зокрема, їх цікавить як будуть здійснюватись у березні стипендіальні виплати  - академічні та соціальні, а також – соціальні виплати пільгових категорій.

Коментар головного бухгалтера Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксани Арістової: «Стипендія (академічна та соціальна), а також – соціальні виплати студентам усіх пільгових категорій будуть виплачені цього місяця в повному обсязі».

Крім того, Оксана Вікторівна нагадує, що з питаннями щодо оплати за навчання, гуртожиток, виплат стипендій, заробітної плати тощо можна звернутись за телефоном: 050 255 70 99.