Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тelegram-канал відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – до послуг абітурієнтів

03.04.2020 13:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Регіональний освітньо-науковий інноваційний комплекс соціальні мережи

Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом начальника Галини Микитів подбали про те, аби всі, кого цікавлять питання, пов’язані з підготовкою до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, з успішним складанням ЗНО та зі вступною кампанією-2020, отримали надійний канал зв’язку.

У соцмережі Тelegram вони створили канал «Вступнику ЗНУ»:

На цьому каналі буде регулярно й оперативно оновлюватись інформація, пов’язана з усіма аспектами діяльності відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу. Також тут усі охочі зможуть поставити актуальні для них питання.

Запрошуємо приєднатися до каналу вступників та їхніх рідних і вчителів середніх шкіл та викладачів коледжів, слухачів підготовчих курсів на базі нашого ЗВО, студентів, викладачів і співробітників ЗНУ, роботодавців, зацікавлених у наданні баз проходження практик та створення першого місця роботи для студентів і випускників університету.