Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЕПК провели освітній онлайн-квест

Для студентів ЕПК провели освітній онлайн-квест

24.03.2020 12:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж дистанційне навчання онлайн-квест

Організація дистанційного навчання для студентів на період карантину для багатьох викладачів України видалася досить складною та водночас відповідальною справою. Викладачка української мови та літератури Економіко-правничий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Світлана Доброскок вирішила провести заняття у формі онлайн-квесту через Вайбер і Телеграм. Участь у такому освітньому експерименті взяли студенти 1-2 курсів спеціальності «право» та першокурсники спеціальності «журналістика» Економіко-правничого коледжу.

Домовившись зі студентами про зручний час, викладачка почала висилати групам завдання, які потрібно було швидко виконувати. Наприклад, необхідно було відгадати за малюнком фразеологізм, відредагувати текст, вгадати письменника та його твір. Найбільше зацікавлення викликали завдання, які передбачали пошук предметів, назви яких належали б до іменників 1 відміни. У відповідь стрічка месенджерів за лічені хвилини наповнилася фото книг, ручок і дівчат. Також треба було згадати якісні прикметники і передати їх через селфі. І тут студентська фантазія не знала меж. Численні селфі демонстрували, що хтось товстий, розумний, сумний, засмучений, добрий.

Найкмітливішими серед другокурсників-правників стали Аліна Пирожкова, Ксенія Черченко й Олександра Сосницька. Серед журналістів – Поліна Мороз, Аліна Тесленко та Поліна Паламарчук. Не пасли задніх і першокурсники – студенти групи К 81-19 Даря Сулік й Олександр Масюк.

Наприкінці онлайн-квесту студенти відзначили, що такий формат узагальнення вивченого матеріалу їм дуже сподобався, бо так можна не лише повторити вивчене, заробити бали, а й неформально поспілкуватися з викладачем, побачити одногрупників, за якими вже скучили, та й просто відволіктися від негативних думок. Вирішено було подібні квести проводити щотижня. Також студентам-журналістам було запропоновано пошукати цікавинки в українській мові та поділитися ними в Instagram під хештегом #овваукрмова.

Відзначимо, що викладачі Економіко-правничого коледжу постійно шукають нові форми навчання, щоб зацікавити сучасних студентів, яких вже не здивувати годинними лекціями та традиційним контролем знань.

Економіко-правничий коледж